
Na de eerste nederlaag in de groepsfase van de Champions League bij DVSC Schaeffler heeft titelhouder Györ afgelopen weekend de draad weer opgepakt.
In speelronde elf zegevierde Györ in Roemenië. Bij het Gloria Bistrita van Larissa Nusser werd het 22-27 (12-11) voor de Hongaren.
Dione Housheer (foto) maakte er acht voor Györ. Ook Kelly Dulfer (drie goals) en Nusser (twee) scoorden in de Europese topwedstrijd tussen de nummers één en vier van poule A.
Het Nederlands getinte Team Esbjerg blijft derde in diezelfde groep. De Denen zegevierden gisteren met DVSC Schaeffler op bezoek: 39-30 (21-12). Linkerhoek Zoë Sprengers scoorde vier uit vijf voor Team Esbjerg.
Tot slot: ook Borussia Dortmund heeft twee punten gepakt. De Duitsers versloegen thuisploeg Storhamar Handball Elite.
In Noorwegen klonk bij 30-31 het eindsignaal. Borussia Dortmund, vijf keer Kelly Vollebregt, hield na 11-19 halverwege net genoeg over.
Foto: FotoReza









