
Dalfsen keert na een jaar terug in de eerste divisie. De Overijsselaars sleepten gisteravond met veel moeite het kampioenschap in de tweede divisie binnen.
In eigen huis rekende Dalfsen in de voorlaatste speelronde af met enig overgebleven concurrent DSVD 2. Het werd 29-24, maar dat ging niet alleen maar van harte.
Halverwege stond de koploper namelijk vijf goals achter (11-16). Pas in de slotfase kwam Dalfsen – waar oud-international Lynn Knippenborg assistent is – voor, waardoor het gat tussen de thuisploeg en DSVD zes punten is geworden.
De rood-zwarten gaan zonder hoofdcoach Laurens Beld de eerste divisie in. Hij wordt in Dalfsen door Helma Oude Voshaar, de huidige hoofdtrainer van De Tukkers, opgevolgd.
Foto: Hans Khoe









