
Ziggo Sport zendt vanavond om 18:00 de halve finale op het EK Beach Handball tussen de Oranjevrouwen en Spanje uit.
Schakel in op Ziggo Sport 2. De winnaar van het duel laat zich morgen in Alanya in de EK-finale zien.
Nederland en Spanje troffen elkaar enkele dagen geleden in de hoofdfase van het Europees kampioenschap. Toen werd het 2-0 voor de ploeg van Peter Portegen: 20-16 en 27-22.
Shoot-outs?
In de weg naar de halve finale zegevierde Oranje, vorig jaar derde op het wereldkampioenschap in China, twee keer na het nemen van shoot-outs. Dat was tegen Hongarije en gisteren in de kwartfinale met Denemarken het geval.
Opponent Spanje, de nummer vijf van de wereld, heeft de laatste vier van het EK in Turkije gehaald door Frankrijk te kloppen. De pot bij de laatste acht eindigde in 2-0 voor de Spanjaarden: 20-18 en 15-14.
Buter en Kruijer
Bij Nederland is het hopen op de vorm van Anna Buter en Meike Kruijer. Het duo voert met respectievelijk 122 en 108 punten de topscorerslijst van het EK Beach Handball aan.









