
Hurry-Up wilde niet beter en Hellas kon niet beter. Door de 30-27 overwinning van vanmiddag op de Hagenezen blijven de Drenten op de gewilde achtste plaats in de Coinmerce Super Handball League staan.
Bij 14-7 leek Hurry-Up op weg naar een makkelijke middag. Toch liet nummer voorlaatst en debutant Hellas zich niet zo maar in de hoek zetten. Na 15-11 halverwege kwamen de bezoekers brutaal terug.
Hoogland en Wunderink
Met één van zijn acht goals tekende Youri Dompeling voor de 15-14 in Zwartemeer. Daarna kon Hellas, met een verdienstelijke Storm Bolman onder de lat, tot 22-20 mee met Hurry-Up.
In de slotfase nam Emiel Hoogland, ook acht maal raak, de thuisploeg toch bij de hand. Teamgenoot Miguel Wunderink (foto) maakte er met de wit-blauwen op bezoek zes.
Na 26 speelrondes
Voor Izegem en vlak achter Bevo sluit Hurry-Up het kalenderjaar af op plaats acht. Die positie geeft na 26 speelrondes recht op het spelen van play-offs in de Coinmerce Super Handball League.
Foto: FotoReza









