
Door hekkensluiter Houten met 36-30 te verslaan heeft Hurry-Up voor even de zevende plaats van Bevo in de Coinmerce Super Handball League overgenomen.
De Zwartemeerders, met Griekse aanwinst Diogenis Apostolidis op de linkeropbouw, hervatten de competitie na de EK-break met het thuisduel met de nummer laatst. Toch liet Houten niet met zich sollen.
Na 25-23
Na 16-13 bij rust kwamen de nog puntloze Utrechters scherp uit de kleedkamer. Bink Groener scoorde zelfs de 18-19.
Tot 27-25 was het in Drenthe spannend. In de laatste tien minuten had Hurry-Up toch het meeste over. Vanuit de rechterhoek zorgde Sander Bos (foto) dat het verschil uiteindelijk zes goals werd in het voordeel van de thuisploeg.
Negentien punten
Na zestien wedstrijden staat Hurry-Up op negentien punten. Twee meer dan Bevo dat twee wedstrijden minder heeft gespeeld dan de ploeg van Sven Hemmes.
Hurry-Up speelt dinsdagavond weer thuis. In de kwartfinale van de beker komt eredivisiekoploper Tachos op bezoek.
Foto: Tina Kolthof









