Skip to main content

Liefst acht VOC’ers met Jong Oranje mee naar EK

Volgende maand is het EK U19 en bekerwinnaar VOC levert liefst acht speelsters aan de nationale jeugdploeg. Jong Oranje zit in poule F.

Advertentie

Joy Boers, Alyssa Borregana, Sophie Buijs, Robin van Galen, Maud Horvers (foto), Anne Schouten, Iaru Stirling en doelvrouw Nikki van der Vorst zitten namens de Amsterdammers bij Jong Oranje. Het achttal maakt deel uit van de selectie die in totaal bestaat uit zestien speelsters.

In Montenegro staat het Nederlands jeugdteam onder leiding van Rachel de Haze. De voormalig hoofdtrainer van VOC wordt op het EK U19 door Jan Gerald Mulder, de nieuwe hoofdtrainer van de herenploeg van E&O, geassisteerd.

Selectie Jong Oranje:
Anne de Boer – VZV
Joy Boers – VOC
Alyssa Borregana – VOC
Sophie Buijs – VOC
Robin van Galen – VOC
Maud Horvers – VOC
Silke van Kleef – Volendam
Femke Kleijkers – V&L
Isah Legebeke – Kwiek
Iyem Pelzer – PSV
Frencis Portengen – Borussia Dortmund
Fleur Schouten – SEW
Anne Schouten – VOC
Iaru Stirling – VOC
Melissa van Velzen – SEW
Nikki van der Vorst – VOC

In groep F komt Jong Oranje achtereenvolgens Turkije, Kroatië en Oostenrijk tegen. De top-2 gaat door naar de hoofdronde van het Europees kampioenschap.

Programma Jong Oranje:
Woensdag 9 juli, 12:00, Nederland – Turkije
Donderdag 10 juli, 17:00, Kroatië – Nederland
Zaterdag 12 juli, 19:30, Nederland – Oostenrijk

Foto: FotoReza

Advertentie