
Door de vierde competitiezege op rij is landskampioen VZV terug in de top van de eredivisie. Fortes Venlo kreeg vanavond in ’t Veld klop.
Het duel in de subtop eindigde in 31-26 voor VZV. Daardoor zijn de Noord-Hollanders over Fortes Venlo heengegaan op de ranglijst. Voor even staan de wit-roden op plaats vier.
Na 11-10 liep VZV, dat twee van de eerste drie eredivisieduels van het seizoen verloor, vlak voor rust uit naar 16-13. Tot 18-15 konden de Limburgers mee in de tweede helft.
24-17
Daarna sloeg het team van Edwin Janssen genadeloos toe. Bij 24-17 was het verschil zeven en kon VZV de partij met de bekerfinalist met een comfortabel gevoel uitspelen.
De aankomende twee weken blijft VZV in de eigen provincie. Eerst speelt de nieuwe nummer vier van de eredivisie bij provinciegenoot Volendam en op 15 november komt ZAP uit Breezand op bezoek.
In de vorige speelronde
Fortes Venlo heeft de tweede topper op rij verloren. In de vorige ronde won koploper Quintus met 33-37 in Noord-Limburg.
Foto: FotoReza









