Skip to main content

SEW zet bekerwinnaar Kwiek op achterstand

SEW heeft bekerwinnaar Kwiek voor het eerst in lange tijd weer een nederlaag toegebracht. De eerste halve finale eindigde vanavond in 30-29 (16-19) voor de Noord-Hollanders.

Advertentie

Na 24-25 sloeg SEW, vorige week in de kwartfinale verrassend te sterk voor Quintus, toe. Spelbepaler Eline Veltrop, twee keer Joya Vlaming (foto) en Abigaïl Waal brachten het verschil in de slotfase zelfs op drie goals (29-26).

Anniko Rensen, Lizz Olde Bolhaar en Alysa Korterink zorgden in de slotfase voor de Raalter aansluiting. Kwiek moet over een week twee doelpunten ten opzichte van SEW goed maken om naar de finale om de landstitel te gaan.

Na de halve finale nam SEW afscheid van Vlaming, Fleur Schouten die een transfer naar Duitsland te pakken heeft en invalcoach Danique Boonkamp. Laatstgenoemde maakt plaats voor Mart Aalderink die overkomt van competitiegenoot E&O.

Foto: Henk Seeped

Advertentie