Skip to main content

Versterking voor PSV: Jerry haalt Jerry

By 12 september 2025Competities, Eredivisie, Voorpagina

Even na de start van de eredivisie heeft PSV Odirin Jerry (24) gepresenteerd als nieuweling bij de hoofdmacht.

Advertentie

De komst van de voormalig speler van onder andere Achilles Bocholt, HBW Balingen-Weilstetten en Tachos is logisch te verklaren. Zijn broer Ephrahim Jerry is in Eindhoven actief als speler én coach.

Jerry besloot in het voorjaar in België te stoppen en dacht er zelfs aan helemaal niet meer terug te keren op het veld. “Vorig seizoen was voor Bocholt heel succesvol, maar persoonlijk wilde ik belangrijker zijn. Toen vroeg ik me af: kan ik mezelf nog motiveren?”

Ontspannen
Op aandringen van zijn broer sloot de jongere Jerry tijdens de voorbereiding aan bij PSV. “Het is een leuk en jong team,” vertelt hij. “Na veel gesprekken met mijn broer heb ik besloten mee te doen. Ik wil op een ontspannen manier weer plezier in het spel hebben. Dat plezier was ik kwijtgeraakt.”

Vorig seizoen verrasten de rood-zwarten met een knappe vierde plaats. “Dit jaar willen we onszelf niet te veel druk opleggen en dat past goed bij me. Wie weet wil ik na dit seizoen weer een stap omhoog maken of bevalt het zo goed dat ik gewoon bij PSV blijf.”

BFC-uit
Morgenavond ontvangt PSV, dat in speelronde één bij BFC verraste (24-25) het Drentse E&O. Een interessante eerste krachtmeting voor het team van de broers Jerry.

Foto: FotoReza

Advertentie