Skip to main content

Houten stuurt Hellas terug naar de eredivisie

Houten mag nog hopen op een nieuw jaar in de Coinmerce Super Handball League. De Utrechters wonnen vanmiddag in Geleen de play-down met Hellas: 32-35.

Advertentie

Door de zege in Limburg wacht voor Houten de allesbeslissende confrontatie met de nummer twee van de Nederlandse eredivisie. Dat wordt Tachos of DFS Arnhem.

Hellas keert na een jaar terug naar de eredivisie. Terwijl de Hagenezen de reguliere competitie nog boven hekkensluiter Houten hadden afgesloten.

Voor rust in Geleen liep Houten weg bij de ploeg van Celine Michielsen. Na 13-17 halverwege zorgde Martijn Poot in de tweede helft voor de gelijke stand (20-20).

Houten maakte de laatste drie treffers van het degradatieduel. Aryan Khaladj, Ryan Smulders en Bink Groener tilden de score van 32-32 naar 32-35. Daar zat nog een spectaculaire stop van invaldoelman Brons Tijssen tussen.

Foto: FotoReza

Advertentie