Skip to main content

Hurry-Up kan mee met Belgische top-3, nieuweling Oña blinkt uit

Vier teams in de Super Handball League zijn na twee duels nog ongeslagen en namens Nederland hoort alleen Hurry-Up daarbij. De Drenten waren vanavond met dank aan aanwinst Elie Oña (foto) te sterk voor Visé.

Advertentie

De spannende pot in Zwartemeerde eindigde in 28-27 (14-13) voor de thuisploeg. Hurry-Up versloeg vorige week op eigen vloer debutant HC Sprimont.

Negen keer Jaspers
Doelman Oña maakte met Visé op bezoek het verschil. In de eindfase toonde de 24-jarige Fransman, overgekomen van Füchse Berlin 2, zijn klasse. Na 18-19 knokten de Drenten zich terug in de partij.

Topscorer namens Hurry-Up werd René Jaspers. De middenopbouwer kwam tot negen treffers. Opvallend en tekenend: de meeste van zijn doelpunten maakte spelbepaler Jaspers, net als Oña sinds de zomer in Zwartemeer, in het slotkwartier.

Weer thuis
Volgend weekend speelt Hurry-Up opnieuw thuis. Dan wacht Nederlands kampioen Volendam.

Advertentie
Advertentie