Skip to main content

Hurry-Up maakt favorietenrol in halve finale waar

By 26 februari 2026Beker, Competities, Voorpagina

Zoals verwacht heeft Hurry-Up vanavond de laatste horde op de weg naar de bekerfinale genomen. De Drentse favoriet was namelijk veel te sterk voor eredivisionist Rotterdam Handbal.

Advertentie

De club uit de Coinmerce Super Handball League versloeg in Zuid-Holland de thuisploeg, zesde op een niveau lager, met 20-36. Alleen in de openingsminuten mocht Rotterdam Handbal hopen op een spannende halve finale.

Krijgsman en Vermeer
Nog voor rust maakte Hurry-Up het verschil in de sfeervolle hal in Rotterdam. Na 11-17 halverwege was de marge bij 14-24 voor het eerst tien treffers.

Namens de thuisploeg maakte zesvoudig doelpuntenmaker Stijn Krijgsman de meeste goals. Bernie Vermeer (foto), Emiel Hoogland en Daniel Miranda waren namens de gasten op schot.

Derde keer
Het is voor de derde keer in de clubhistorie dat de Zwartemeerders de eindstrijd halen. Op 4 april staat Hurry-Up tegenover competitiegenoot Aalsmeer.

Foto: FotoReza

Advertentie