
Achilles Bocholt heeft gisteravond revanche op Bevo genomen. De koploper van de Coinmerce Super Handball League zegevierde in de midweek met 42-31.
Clem Leroy (foto) was de grote man in Bocholt. Met de linke Limburgers op bezoek kwam de goalie van de thuisploeg tot liefst twintig stops.
Aleksa Klajic
Vorige maand ging Achilles Bocholt nog onderuit tegen Bevo. Toen werd het 31-29 voor de ploeg van Bartek Konitz.
Halverwege was het verschil al gemaakt door de ploeg waar rechterhoekspeler Aleksa Kljajic topscorer werd: 21-14. Even voor tijd scoorde Wout Winters de veertigste voor Achilles Bocholt (40-31).
Zegereeks ten einde
Achilles Bocholt blijft dus eerste in de Coinmerce Super Handball League. Voor Bevo betekent het verlies over de grens dat een fraaie zegereeks, zeven keer winst op rij, ten einde is.
Foto: FotoReza









