Skip to main content

Volendam is gelukkigste in Panningen

Volendam heeft gisteravond in de Super Handball League (SHL) misschien wel een punt te veel meegenomen uit Panningen. Door de late 31-32 lieten de Noord-Hollanders Bevo zwaar teleurgesteld achter.

Advertentie

Met zijn vierde besliste Tim Roefs (foto) het competitieduel zes seconden voor tijd in Volendammer voordeel. In de drie minuten daarvoor verzuimden beide teams op voorsprong te komen.

Na 17-22 halverwege sloop Bevo terug. Met dank aan de twee Duitsers in de selectie van trainer/coach Bartek Konitz.

Spelbepaler Julian Mumme was met elf doelpunten in De Heuf de belangrijkste aanvaller van Bevo. Als invaller keerde doelman Philipp Ruch in de tweede helft drie strafworpen van Volendam.

Na 20-26 en 26-29 kwamen de geel-blauwen in minuut 57 helemaal op gelijke hoogte met de bezoekers. De zevende van Ayyoub Warrasse betekende de 31-31. Een aanval later dacht de Bevo-opbouwer zijn ploeg op voorsprong te brengen, maar aan de goal van Warrasse ging een loopfout vooraf.

Het fortuinlijke Volendam staat even op gelijke hoogte met SHL-koploper Achilles Bocholt. Beide teams hebben acht punten en de oranje-zwarten een wedstrijd meer gespeeld.

Foto: FotoReza

Advertentie