
De eerste finale tussen Aalsmeer en Volendam is morgenavond te zien op de website van de NOS en ook Handbal TV Aalsmeer.
Om 20:00 opent in De Bloemhof de ‘BOT’ tussen de provinciegenoten. Thuisploeg Aalsmeer verdedigt het Nederlands kampioenschap. De tweede wedstrijd is op 1 juni in Volendam.
Op de website van de NOS kun je inschakelen voor een livestream van het eerste duel. Er is nóg een kijkmogelijkheid.
Ondanks de aanwezigheid van de omroep, zendt ook Handbal TV Aalsmeer uit. Dat is het bekende videokanaal van Peter van Klaveren van Aalsmeer.
Van der Laarse en Van Dijk
Op Handbal TV Aalsmeer doet Mike van der Laarse het commentaar bij Aalsmeer – Volendam. Hans van Dijk, scheidend trainer/coach van Bevo, is de analist.
Foto: FotoReza