
De Oranjemannen hebben de Golden League in Kopenhagen afgesloten met een duidelijke oefennederlaag tegen thuisland Denemarken.
Het werd in de hoofdstad 38-27 voor de beste ploeg van de wereld. Halverwege stond Nederland al vijf treffers achter (17-12).
Achtvoudig doelpuntenmaker Reinier Taboada (foto) werd in Kopenhagen verkozen tot beste speler van Nederland. Toen hij in de tweede helft op de bank zat en dus in het middenblok ontbrak kreeg Denemarken alle ruimte uit te lopen naar 33-21.
In de laatste tien minuten kwamen Jur Eussen en Sten Maas net als donderdagavond binnen de lijnen. En net als in de pot met de Verenigde Staten, de enige oefenzege van Oranje deze Golden League, scoorde het duo.
In mei speelt Nederland met Griekenland om een WK-ticket. De opponent rekende deze week over twee duels af met België.
Foto: FotoReza









